Znajdź nas

Polecamy

Skandal w Glasgow! Michał Haratyk dostał medal na korytarzu

Oburzająca sytuacja z udziałem Michała Haratyka. Świeżo upieczony halowy mistrz Europy otrzymał medal… na korytarzu.

Michał Haratyk w oczekiwaniu na wynik

O sytuacji jako pierwsza poinformowała Telewizja Polska. Informacje potwierdził też sam zainteresowany. „Przedstawienie było dość kameralne. Nie było za dużo ludzi. Do końca nie wiedziałem, gdzie będzie ceremonia medalowa. Wyszedłem, patrzę: korytarz” – powiedział Michał Haratyk w rozmowie z TVP. To jednak nie koniec wpadek organizatorów. Okazuje się, że medal Polaka jest porysowany, a pudełko, w którym go otrzymał – uszkodzone.

To już kolejna skandaliczna sytuacja, w której bierze udział Michał Haratyk. Podczas sierpniowych mistrzostw Europy w Berlinie wiele kontrowersji wzbudziło bowiem wykonanie „Mazurka Dąbrowskiego” w trakcie ceremonii medalowej.

>> MICHAŁ HARATYK ZE ZŁOTEM I REKORDEM

Kulomiot jest pierwszym polskim medalistą halowych mistrzostw Europy w Glasgow. Triumf zapewnił sobie dzięki pchnięciu kuli na odległość 21 metrów i 65 centymetrów, co jest zarazem jego nowym rekordem życiowym. Polak dokonał tej sztuki już w pierwszej próbie, więc mógł ze spokojem śledzić poczynania rywali. Zarówno drugi Dawid Storl,jak i trzeci Tomas Stanek nie potrafili jednak nawiązać jakiejkolwiek walki z naszym reprezentantem. Michał Haratyk jest tym samym trzecim polskim kulomiotem, który został halowym mistrzem Europy.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Polecamy