Znajdź nas

Inne

Dominatory 2019: Cztery punkty na wagę zwycięstwa! Julia Kowalczyk pokonała szpadzistki!

Julia Kowalczyk kolejną laureatką „Dominatorów”. Judoczka głosami czytelników „Magazynu Sportowiec” oraz członków Kapituły zwyciężyła w kategorii „Sporty walki”.

Julia Kowalczyk

Kategoria „Sporty walki” zobowiązuje, toteż do końca toczyła się w niej walka o zwycięstwo między Julią Kowalczyk, a szpadzistkami. Ostatecznie o cztery punkty lepsza okazała się ta pierwsza. O triumfie brązowej medalistki mistrzostw świata w judo zdecydowały głosy czytelników. To tylko pokazuje, jak ważne było codzienne głosowanie.

Mistrzynie Europy w szpadzie nieznacznie wygrały w głosowaniu Kapituły, ale czytelnicy wiedzieli je dopiero na trzecim miejscu. To właśnie było kluczowe dla końcowego wyniku w tej kategorii.

Trzecie miejsce zajęła Ewa Pietrzykowska. Kickbokserka z ostatnich mistrzostw świata w Sarajewie przywiozła złoty medal.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Inne