Znajdź nas

TOP News

Mistrzyni Europy w szermierce prosi o pomoc! Trwa zbiórka pieniędzy!

Aniela Sosnowska, byłą reprezentantka Polski w szermierce, a aktualnie zawodniczka naszej kadry w szermierce weteranów, potrzebuje pomocy! Grozi jej eksmisja! Trwa internetowa zbiórka pieniędzy!

fot. https://zrzutka.pl/w7ww5z

Aniela Sosnowska, mimo zakończenia profesjonalnej kariery, nie rzuciła szermierki. Do dziś reprezentuje Polskę w zawodach weteranów, na których zdobywa medale – w tym tytuły mistrzostw Europy. Niestety za jej pasją nie idą pieniądze. Naszej wybitnej zawodniczce grozi eksmisja z mieszkania.

Dlatego w sieci powstała zbiórka na portalu zrzutka.pl.

Nazywam się Aniela Sosnowska. Mieszkam w małej miejscowości w zachodniopomorskiem – od kilku lat jestem złotą medalistką, mistrzynią Europy weteranów w szermierce i bardzo potrzebuję pomocy. Przez kilkadziesiąt lat zawsze dawałam z siebie wszystko. Zdobywałam i wciąż zdobywam złote medale dla Polski. Byłam i nadal jestem w kadrze narodowej, ale teraz już weteranów szermierki. Tworzyłam i prowadzę kluby szermiercze dla dzieci z małych miejscowości. Nie robię tego dla pieniędzy, ale z pasji i chęci robienia dobrych rzeczy. Teraz potrzebuję pomocy, bo jestem sama, jak palec. Ostatnio jedynym odwiedzającym mnie jest komornik. Nie mam w życiu lekko – wychowana w domu dziecka, mój ukochany, jedyny syn zginął w wypadku samochodowym… – czytamy w opisie zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI 

Pani Aniela potrzebuje 180 tysięcy złotych!

Więcej w TOP News