Znajdź nas

TOP News

Legia Warszawa znów ma powody do wstydu! Umiarkowane zadowolenie w Krakowie

Polskie kluby rozpoczęły swoją przygodę z europejskimi pucharami. Dzisiaj na wyjeździe w I rundzie eliminacji do Ligi Europy zagrały Legia Warszawa i Cracovia. Powodów do radości nie mają zwłaszcza w stolicy.

Legia Warszawa
Legia Warszawa mierzyła się z Europa FC

Legia Warszawa miała w tym sezonie zaprezentować nową jakość, ale jak na razie wicemistrzów Polski czeka jeszcze dużo pracy. Stołeczny klub po bardzo słabym meczu zremisował bezbramkowo z gibraltarskim Europa FC. Wynik to jedno, ale powody do niepokoju rodzi przede wszystkim postawa na boisku.

Lepiej poszło Cracovii, która po trzech latach wróciła do europejskich pucharów. Drużyna Michała Probierza zremisowała 1:1 ze słowacką Dunajską Stredą. Remis krakowianom zapewniło samobójcze trafienie Dominika Kruzliaka. Taki wynik na wyjeździe stawia w lepszej sytuacji Cracovię.

Wczoraj po bardzo dobrym meczu Piast Gliwice zremisował 1:1 z BATE Borysów w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Za tydzień rewanż w Gliwicach.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w TOP News