Znajdź nas

Inne

Dominatory 2019: Beata Oryl-Stroińska i Marek Kolbowicz pierwszymi triumfatorami!

Beata Oryl-Stroińska najlepszą dziennikarką, a Marek Kolbowicz najlepszym ekspertem. Znamy pierwsze rozstrzygnięcia plebiscytu „Dominatory”.

Laureat Dominatorów Marek Kolbowicz wraz z Dariuszem Szpakowskim /fot. fanpage Marka Kolbowicza/

Dominator w kategorii „Dziennikarz” trafi w ręce Beaty Oryl-Stroińskiej. Dziennikarka Telewizji Polskiej wyprzedziła Jacka Laskowskiego oraz autorów „Prawdy siatki” Marcina Lepę i Jerzego Mielewskiego.

WYNIKI – KATEGORIA „DZIENNIKARZ”

  1. Beata Oryl-Stroińska
  2. Jacek Laskowski
  3. Marcin Lepa i Jerzy Mielewski

Beata Oryl-Stroińska

Beata Oryl-Stroińska od lat związana jest z Telewizją Polską. Nie jest może główną twarzą publicznego medium, ale zaskarbiła sobie sympatię widzów profesjonalnymi relacjami z zawodów wioślarskich i kajakarskich. Podczas transmisji przeprowadza wywiady z zawodnikami, w których dostrzega przede wszystkim człowieka, a nie maszynki do robienia wyników. Dobry duch sportów wodnych. Ceniona przez zawodników, jak i środowisko.

>> EMOCJE DO KOŃCA

Bardzo zacięta rywalizacja toczyła się w kategorii „Ekspert”, gdzie do końca o zwycięstwo do walczyło czterech nominowanych. Ostatecznie na finiszu triumf wydarł Marek Kolbowicz. Kolejne miejsca na podium zajęli Krzysztof Wiłkomirski i Sebastian Chmara.

WYNIKI – KATEGORIA EKSPERT

  1. Marek Kolbowicz
  2. Krzysztof Wiłkomirski
  3. Sebastian Chmara

Marek Kolbowicz to wioślarski mistrz olimpijski z Pekinu. I choć łódkę porzucił już kilka lat temu to nadal jest blisko związany z wioślarstwem. Od dwóch lat regularnie komentuje wszystkie najważniejsze zawody na antenie TVP Sport. W swoich relacjach nie tylko w przystępny sposób opowiada o wyścigu, ale też wzbogaca transmisje licznymi anegdotami i ciekawostkami.


Przedstawiciele redakcji „Magazynu Sportowiec” w najbliższych dniach skontaktują się z laureatami.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Inne