Amerykanki nie miały litości dla polskich siatkarek. Biało-czerwone z kolejną porażką

Trwa zła passa polskich siatkarek. Biało-czerwone przegrały 1:3 z Amerykankami w Lidze Narodów.

polskie siatkarki mecz liga narodów Malwina Smarzek

Pierwszy set nie zapowiadał jeszcze kłopotów. Polki, mimo pojedynczych błędów, radziły sobie nieźle i o wiele lepiej funkcjonowały w bloku. Przez całą partię wyczuwalna była przewaga naszych siatkarek, który wygrały ostatecznie do 21.

W drugiej partii biało-czerwone spisywały się równie dobrze. Szansa na wygranie seta była spora, ale o końcowym wyniku zaważyły błędy Polek. W konsekwencji nasze zawodniczki przegrały do 23.

Trzeci i czwarty set to ostrzał Polek w wykonaniu Amerykanek. Biało-czerwone nie radziły sobie z odbiorem piłki, przez co zawodniczki zza oceanu mogły osiągać gigantyczne przewagi. Trzecią partię podopieczne Jacka Nawrockiego przegrały do 15, a drugą do 11.