Znajdź nas

Inne

Maciej Kot i Paweł Wąsek skaczą w Pucharze Kontynentalnym. Oglądaj transmisję na żywo!

Po emocjach związanych z zawodami Pucharu Świata czas na emocje związane z konkursem Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Brotterode. Zapraszamy na transmisję na żywo z II serii konkursu.

Paweł Wąsek w Zakopanem

Po pierwszej serii konkursu w Brotterode (HS117) na prowadzeniu znajduje się Rok Justin. Słoweniec skoczył 115 metrów. Jego przewaga nad drugim Joacimem Oedegaardem Bjoerengiem nie jest jednak duża, bo wynosi zaledwie 1,2 pkt. Norweg w swojej pierwszej próbie uzyskał rezultat o pół metra dalszy od Słoweńca, ale skakał w nieco lepszych warunkach i otrzymał gorsze noty za styl. Trzeci jest Austriak Maximilian Steiner, który ma niewielką przewagę nad swoim rodakiem Clemensem Aignerem.

Dziewiąty po pierwszej rundzie jest Paweł Wąsek, który skoczył 108,5 metra. Strata naszego zawodnika do lidera wynosi 7,4 pkt. W drugiej serii wystąpi też Maciej Kot, który po skoku na odległość 107,5 metra jest 17. Odpali Kacper Juroszek (37. miejsce) i Adam Niżnik (44.). Zdyskwalifikowany został nieźle skaczący na treningach Stefan Hula.

>> KLIKNIJ i OGLĄDAJ NA ŻYWO KONKURS W BROTTERODE <<

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Inne