Inne

Polscy siatkarze nie dali szans Brazylii. Zobacz skrót spotkania [WIDEO]

Polscy siatkarze zajęli trzecie miejsce w Lidze Narodów. W decydującym spotkaniu biało-czerwoni pokonali 3:0 Brazylię. Prezentujemy skrót tego pojedynku.

Polscy siatkarze świętują sukces
Polscy siatkarze

W pierwszym secie polscy siatkarze prowadzeni przez Jakuba Bednaruka byli drużyną lepszą i wygrali dość pewnie 25:19. Sporo emocji dostarczyła kolejna partia. Nasi zawodnicy w końcówce uzyskali kilka oczek przewagi, ale Brazylijczycy byli w stanie doprowadzić do remisu po 21. Ostatnie piłki lepiej wykańczali jednak Polacy i to oni triumfowali 25:23. Trzeci set był dość nierówny w wykonaniu obu ekip. Skuteczniejsi byli nasi siatkarze, dzięki czemu wygrali 25:21, a cały mecz 3:0.