Znajdź nas

Inne

Dominatory 2019: Ależ to była walka! Paweł Fajdek o cztery punkty lepszy od Aniołków Matusińskiego!

Paweł Fajdek wygrał rywalizację o Dominatora w kategorii „Sporty letnie”. Mistrz świata nieznacznie pokonał Aniołki Matusińskiego.

Paweł Fajdek na podium mistrzostw Europy

W kategorii „Sporty letnie” od początku na czele stawki utrzymywali się Paweł Fajdek, Aniołki Matusińskiego, Marcin Lewndowski i Piotr Lisek. Szybko jednak zarysowała się przewaga młociarza i sztafety 4×400 metrów. I to właśnie oni stoczyli ze sobą walkę o zwycięstwo.

W głosowaniu czytelników „Magazynu Sportowiec” lepsze były Aniołki Matusińskiego. Kapituła natomiast wyżej oceniła osiągnięcia Pawła Fajdka, choć wśród jej członków nie było jednomyślności.

W rezultacie po przeliczeniu wszystkich głosów na punkty okazało się, że Paweł Fajdek o cztery oczka wyprzedził sztafetę 4×400 metrów w składzie Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub-Kowalik i Anna Kiełbasińska.

Trzecie miejsce zajął Marcin Lewandowski, a czwarte Piotr Lisek.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Inne