Znajdź nas

Inne

Głosowanie na „Dominatorów” rozpoczęte. Sprawdź jak i gdzie głosować!

Po północy rozpoczęło się głosowanie czytelników w plebiscycie „Dominatory”. W związku z tym raz jeszcze przypominamy zasady głosowania.

Dominatory

W tym roku plebiscyt „Dominatory” składa się z piętnastu kategorii. Są to kolejno:

– Sporty zimowe

– Team Lider

– Sporty letnie

– Sporty wodne

– Sporty halowe

– Sporty walki

– Motoryzacja i sporty powietrzne

– Sporty przyszłości

– Heros

– Parasport

– Drużyna

– Trener

– Nadzieja

– Dziennikarz

– Ekspert

Na swoich faworytów można głosować raz dziennie TUTAJ. Ważne jest jednak to, że o ostatecznym kształcie miejsc na podium zdecydują nie tylko głosy czytelników, ale też głosy Kapituły, złożonej z wybitnych sportowców i dziennikarzy. W tej edycji głosy Kapituły ważyć będą 60%, natomiast głosy czytelników 40%.

Poza tym spośród nominowanych z pogrubionych kategorii wybierzemy też „MegaDominatora”, czyli najlepszego sportowca Polski w ogóle. Tutaj głosowanie będzie miało trzy etapy. Poza wspomnianymi wyżej Kapitułą i platformą internetową, dojdą jeszcze lajki na Facebooku (W TYM ALBUMIE). Na wszystkich tych etapach liczba głosów będzie przeliczna na punkty według wzorca (np. 30 miejsce – 1 punkt). Następnie z każdej sumy zostanie wyciągnięty procent z danej liczby. Nastąpi to według klucza: Głosy Kapituły – 60%, Lajki – 25%, Głosy na platformie internetowej – 15%.

Głosowanie potrwa do 15 grudnia.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W latach 2013-2016 redaktor naczelny portalu Juventum.pl Autor powieści "Pragnę, Kocham, Nienawidzę". Sport to dla niego nie tylko wyniki i zwycięstwa, ale wartości, które za sobą niesie.

Więcej w Inne